Zapraszamy Cię na warsztaty, które pozwolą Ci odkryć tajemnice zdrowia i harmonii życia! Dzięki warsztatom poznasz, jak współczesna nauka potwierdza skuteczność technik stosowanych od tysięcy lat przez plemiennych mędrców. Odkryjesz, że zdrowie to nie tylko stan fizyczny, ale także równowaga umysłu i serca.

Dowiesz się jak to możliwe, że możemy uzdrawiać ciało, umysł, emocje i relacje poprzez:

· pracę z własnym drzewem genealogicznym i ekspresją genów,

· wprowadzając fale mózgowe w stan alfa,

· zmieniając przekonania z ograniczających na sprzyjające i wspierające właśnie Ciebie,

· stosując hawajskie ho’oponopono - sztukę uzdrawiania poprzez proces wybaczenia.

Warsztaty skierowane są do kobiet i mężczyzn:
- od 16 roku życia do 99 lat i więcej,
- w każdym stanie zdrowia,
- kochających rozwój osobisty,
- pragnących poznawać najnowsze trendy w leczeniu ciała poprzez aspekty psychologiczne,
- dla których ważny jest drugi człowiek, relacje międzyludzkie i budowanie więzi.

Wszyscy pragniemy być zdrowi. W dzisiejszym świecie częstym rozwiązaniem jest pójście do lekarza i wzięcie pigułki. Ale czy nie istnieją inne sposoby wspomagające procesy leczenia? Światowa Organizacja zdrowia podaje, że zdrowie to stan równowagi i dobrostanu fizycznego, umysłowego, społecznego i duchowego. Współczesna nauka już udowadnia, że wspomaganie procesów powracania do pełni sił i utrzymywania zdrowia odbywa się poprzez pracę nad zagadnieniami psychologicznymi. Chciałbyś je poznać? Zatem zapraszamy na warsztaty rozwoju osobistego DNA SZCZĘŚCIA.

Na warsztaty zabierz ze sobą dobry humor, wodę, notes i długopis oraz matę (lub karimatę/ ręcznik/ koc), która przyda się przy ćwiczeniach oddechowych, wizualizacji oraz praktyce ho’oponopono.

Prowadzący: dr Julia Szapiaczan – trener rozwoju osobistego, terapeuta, dyplomowany coach, wykładowca akademicki. Od 15 lat pomaga swoim Klientom w wydobywaniu ich potencjału i stawaniu się najlepszą wersją siebie w danym momencie rozwojowym.