Fotorelacja ze spektaklu Olgi Adamskiej - My hrabiny nie płaczemy

Matki, żony, córki, siostry, te samotne i te w związkach. Te robiące kariery i te walczące każdego dnia o spełnienie swoich marzeń... One właśnie są bohaterkami monodramu Olgi Adamskiej. Jak ich historie mogą bawią i wzruszają usłyszeliśmy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Fotorelacja z koncertu Od Filipinek do Niemena

Wystawa z wrzesniowego pleneru artystycznego „Inspiracje – Interpretacje” Trzebież 2020, zawisła w polickim MOK-u. Na wystawę składają się: 70 obrazów wykonanych techniką akrylową, olejną i akwarelą oraz 4 rzeźby.

Koncert zespołu JackPot

Koncert zrealizowany w styczniu 2021 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Fiesta na zakończenie wakacji!

Scena plenerowa MOK rozgrzewała do czerwoności. Atmosfera sobotniego koncertu porywała każdego uczestnika wakacyjnego MOKarte! Koncert kończył dwumiesięczny cykl muzycznych spotkań plenerowych na leżakach. Zdaje się na taki finał policzanie czekali.

W niedzielę, w kościele pod wezwaniem św. ap. Piotra i Pawła w Jasienicy odbył się koncert organowy zorganizowany wspólnie przez parafię i Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Podczas koncertu wystąpili Bogdan Narloch (organy) i Roman Gryń (trąbka).

Muzyczne MOKarte z Przyborą

Spektakl muzyczny z piosenkami Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, odbył się na plenerowej scenie MOK. Tradycyjnie w wakacyjnej oprawie, na leżakach i doskonałej atmosferze, wystąpili świetni artyści.

Podkategorie