Spektakl Olgi Adamskiej to mówione i śpiewane historie, które w humorystyczny i błyskotliwy sposób opowiadają o codzienności kobiecego życia. We współczesnych monologach aktorka daje głos różnym kobietom: matkom, żonom, córkom, samotnym i w związkach, aktywnym zawodowo, walczącym o spełnienie marzeń i znajdującym szczęście. Kobietom starającym się odpowiedzieć na pytania – jak godzić się z przemijaniem, nie rezygnując z siebie i swoich pragnień oraz jak znaleźć wolność i autonomię bez wyzbywania się miłości do mężczyzn.

W niedzielę, w kościele pod wezwaniem św. ap. Piotra i Pawła w Jasienicy odbył się koncert organowy zorganizowany wspólnie przez parafię i Miejski Ośrodek Kultury w Policach. Podczas koncertu wystąpili Bogdan Narloch (organy) i Roman Gryń (trąbka).

Fiesta na zakończenie wakacji!

Scena plenerowa MOK rozgrzewała do czerwoności. Atmosfera sobotniego koncertu porywała każdego uczestnika wakacyjnego MOKarte! Koncert kończył dwumiesięczny cykl muzycznych spotkań plenerowych na leżakach. Zdaje się na taki finał policzanie czekali.

Wystawa z wrzesniowego pleneru artystycznego „Inspiracje – Interpretacje” Trzebież 2020, zawisła w polickim MOK-u. Na wystawę składają się: 70 obrazów wykonanych techniką akrylową, olejną i akwarelą oraz 4 rzeźby.

Muzyczne MOKarte z Przyborą

Spektakl muzyczny z piosenkami Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, odbył się na plenerowej scenie MOK. Tradycyjnie w wakacyjnej oprawie, na leżakach i doskonałej atmosferze, wystąpili świetni artyści.

Podkategorie