„Minionki: Wejście Gru”
1 lipca 2022 godz. 14:00

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.
Reż. Kyle Balda, Brad Ableson ,Prod. USA 2022, 90 min

„Minionki: Wejście Gru”
1 lipca 2022 godz. 16:00

Reż. Kyle Balda, Brad Ableson ,Prod. USA 2022, 90 min

„Elvis”
1 lipca 2022 godz. 18:00

Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks). Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya. Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).
Reż. Baz Luhrmann, Wyk.: Austin Butler, Tom Hanks, Kodi Smit-McPhee, David Wenham, Prod. USA/Australia 2022, 160 min