Narodowe Święto Niepodległości

Burmistrz Polic, Starosta Policki i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach zapraszają
11 listopada 2021 roku na Obchody Narodowego Święta Niepodległości.

W programie obchodów:

12.00 - Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych w kościele pw Św. Kazimierza w Policach

13.30 – Rodzinny Śpiewnik Patriotyczny
koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, poprowadzony przez Piotra Szkockiego i Dariusza Skrobanię z udziałem grupy wokalnej Miejskiego Ośrodka Kultury, dzieci z polickich przedszkoli oraz publiczności.

17.00 – „Ułani,  ułani” – VIII Śpiewnik patriotyczny
koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Koncert poprowadzi Ewa Filipowicz-Kosińska
W koncercie udział wezmą soliści - studenci Akademii Sztuki w Szczecinie: Karolina Misiorek, Angela Mazepus, Natalia Strzelecka, Radosław Strzelecki oraz chórek: Natalia Fałek, Maria Kurowska, Elżbieta Surmacz.
Przy fortepianie Krzysztof Figiel.

Wstęp na koncerty wyłącznie na podstawie bezpłatnych wejściówek wydawanych w recepcji Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

I Bieg Niepodległości w Policach - Dębowa Dycha
miejsce: Polana za SP 8