Nowy konkurs plastyczny WIOSNA

„Wiosna” - internetowy konkurs plastyczny.

W związku z prowadzonymi obecnie na terenie naszego kraju działaniami profilaktycznymi, ograniczającymi możliwość zarażenia korona wirusem i propagując hasło #zostanwdomu, a jednocześnie chcąc umożliwić dzieciom rozwój aktywności twórczej w tym trudnym okresie oraz dać im możliwość prezentacji ich twórczości, Miejski Ośrodek Kultury w Policach ogłasza specjalny konkurs plastyczny on-line.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO ON-LINE „Wiosna”

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, u.Siedlecka 1a, 72-010 Police, www.mokpolice.pl,      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tematyka:

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w technice kolażu przestawiającej wiosnę.

Warunki uczestnictwa: Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 4 -15 lat w trzech kategoriach wiekowych:

1.    4 – 6 lat
  2.    7 – 11 lat
  3.  12 – 15 lat

Zasady zgłoszenia i dostarczania prac:

Ze względu na obecną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, prace należy zgłaszać wyłącznie drogą elektroniczną, poprzez wykonanie zdjęcia lub skanu pracy plastycznej i przesłania jej na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18 kwietnia 2021 roku.

Jury powołane przez organizatora przyzna nagrody w trzech wymienionych kategoriach wiekowych. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 30.04.2021. Prace uczestników zostaną umieszczone na wystawie w wirtualnej galerii Miejskiego Ośrodka Kultury na stronie internetowej placówki www.mokpolice.pl.

Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.